
Někteří členové týmu jeli bojovat o zlato a někteří se jeli kochat. Zúčastnili jsme se " Hanušovické 50" a musím podotknout, že se to opravdu vydařilo. Bezva lidičky, spousta sluníčka, nádherná krajina, někdy kopečky, ale ten sjezd. Prostě ano byla to pohodová sobotěnka.
Žádné komentáře :
Okomentovat